Ben Kimim?

Merhabalar,

Ben Aytunç Türk. 23 Eylül 1993 İstanbul doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise hayatım İstanbul’da geçti. Daha sonra Konya Selçuk Üniversitesi’nde eğitim hayatımı tamamladım.

Üniversite sonrasında İstanbul’da yer alan birçok köklü firmada tecrübem oldu. Bunların yanı sıra yazılım konusunda sürekli eğitimlerle ile kendimi geliştirerek bu yolda devam ettim. 2013 yılında temellerini atmış olduğum Yazılım Medya firması altında birçok projeye imza attım. Gerek global gerek ise yerel olarak birçok çözüm ortağı kazanmamın yanı sıra kendi projelerimi de geliştirmeye her zaman devam ettim.

Yaklaşık 7 yıldır ise Bursa’da ikamet etmeye ve projelerimizi, projelerinizi bu lokasyonda sürdürmeye devam etmekteyim. Halihazırda günümüzde kullanılan ve birçok projeye öncülük eden güncel yazılım dillerini kullanarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyorum. Yanı sıra ekibimle de sizlere destek veriyorum.

Son yıllarda iyice gelişen mobil dünyasında da yerimi aldım. Şu an Google Play Store’da ve App Store’da yer alan oyunlarım mevcut. Sürekli gelişime açık alan bu alanda ise sizlerle birlikte güzel projeler ortaya koymak için kendimi de bu gelişime entegre ediyorum.

Kendimden biraz daha bahsedecek olur ise evliyim ve dünyalar tatlısı bir kızım var. Aslında iki kızım var da diyebiliriz. Biri de tabiiki Lady hanım.

Projeleriniz için gerekli olan tüm donanıma sahibim diyebilirim.

Eğer sizlerinde aklınızda bir proje var ise benimle iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.

Blog bölümünde de gerek yazılım gerek ise kişisel olarak gelişmeleri sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım.

Daha sonra görüşmek üzere.

Yorum
Name
Email